Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

ŠTĚDROVKA se blíží ke konci

Dnes se losovala jednadvacátá cena naší jihočeské ŠTĚDROVKY, ve které po 24 dní rozdáváme ceny v hodnotě 60 000 Kč. Do dnešního dne se do soutěže zaregistrovalo 1 895 soutěžících. Tentokrát se usmálo štěstí na Bohuslavu Sokolovou, Nad Školou 304, Strakonice, která vyhrává 1 x poukaz na víkendový pobyt v lázních Vráž v hodnotě 5 500 Kč.

Až do 16. prosince každý den vždy v 10 hodin losujeme jednu cenu a vzápětí na portálu Jižní Čechy TEĎ zveřejníme jméno výherce. Za 24 dní rozdáme 24 cen. Ještě máte šanci s námi hrát o hlavní cenu - pobyt v maďarských lázních.

Jak se do Štědrovky přihlásit?

Do soutěže se mohou kdykoliv v tomto období zapojit čtenáři Jihočeských týdeníků i portálu Jižní Čechy Teď. Lze se zaregistrovat buď elektronicky zasláním jména, příjmení, adresy a telefonního čísla na e-mail vanoce@jcted.cz. Do předmětu zprávy napište heslo ŠTĚDROVKA. Anebo písemně, doručením kuponu, který bude vycházet v Jihočeských týdenících, do některé z redakcí – tedy do Milevských novin, Píseckých postřehů, Strakonicka nebo Táborska.
V týdenících kupony vyšly naposledy 11. 12. Počet zaslaných kuponů není omezen, dřívější registrací do soutěže násobíte svou šanci na výhru. Totéž platí pro registrační e-maily.

Losovat se bude pokaždé ze všech došlých emailových i písemných registrací. Kupony a emaily se v případě výhry ze soutěže nevyřazují. Jeden výherce může vyhrát i vícekrát. Zasláním soutěžního e-mailu stejně jako kuponu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů a zveřejněním jména a adresy v případě výhry. Veškeré kupony a maily soutěžících nebudou po skončení soutěže dále uchovávány.

Telefonní číslo potřebujeme k domluvě s výhercem na převzetí ceny. Poslední losování proběhne v pondělí 16. prosince, ve středu 18. prosince vyjde celý seznam 24 výherců. Ceny, které budou připraveny k převzetí v redakcích, si lze naposledy vyzvednout v pátek 20. prosince do 12 hodin. Poté zase až po Novém roce, kdy se redakce otevřou v pondělí 6. ledna. Výhercům mimo jižní Čechy, zapojeným prostřednictvím portálu JčTeď, doručíme výhru poštou nebo podle telefonické domluvy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace