Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Od Trosek na Hruboskalsko

  středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

  Beseda.

 • Toulky za poznáním - Antarktida II.

  středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Muži vadil hluk z garáže, agresor ho praštil kladivem do hlavy

NOVOBYSTŘICKO – Sdělení podezření z trestných činů ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování si v pondělí 26. srpna převzal agresor, který před měsícem fyzicky zaútočil na Jindřichohradecku. A to kladivem! K incidentu došlo 27. července v 15 hodin v garáži bytového domu v obci na Novobystřicku.

 

Podezřelý v garáži pracoval a poškozený ho sem přišel požádat o ukončení práce z důvodu vysokého hluku. Agresor mu měl nejprve slovně vulgárně vyhrožovat a hrozit zabitím s tím, aby vypadl. „V době výhrůžek měl podezřelý muž držet v ruce kladivo o hmotnosti 1,6 kilogramu, se kterým měl následně jednou ranou udeřit poškozeného do hlavy. Svým jednáním mu tak měl způsobit tržnou ránu na čele a další zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici s dobou léčení do současné doby," popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Podezřelý je nyní trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení. V případě soudem uznané viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky nebo zákaz činnosti.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Takové raply a magory by raději měli umisťovat do blázince.

  Vloženo 28.8.2019 11:56:12

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace