Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Výborný Trio

  neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

  Koncert.

 • Pohádky a Malé Hry

  neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

  Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Volné vstupenky na Katapult. Soutěžit můžete do 17 hodin!

AKTUALIZOVÁNO - 16.4.2015 09:40

PÍSEK – Pro šest z vás máme vstupenky na sobotní koncert Katapultu! Soutěžit o ně můžete ještě dnes. Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 17 hodin. A pak už se můžete těšit na skvělý hudební zážitek. Tři a půl hodiny! Právě takovou dobu bude svými písněmi publikum bavit legendární kapela Katapult už v sobotu 18. dubna od půl osmé večer v píseckém Kulturním domě. Věříme, že čtyřicáté narozeniny této party s námi oslavíte ve velkém stylu a nebudete na koncertě chybět. Na místě zazní známé songy jako Až, Hlupák váhá, Někdy příště, Smutná nevěsta a spousta dalších.

 

Z původní formace, založené v roce 1975, zůstal Olda Říha sám. V roce 2007 nečekaně zemřel v 61 letech bubeník Anatoli "Tolja" Kohout, který v kapele s přestávkami působil od jejího založení, a v roce 2009 také spoluzakladatel Jiří „Dědek“ Šindelář. Koncem roku 2009 však Říha kapelu obnovil. A stal se zázrak. Fanoušci vzali nové členy formace, basáka Andyho Budku a bubeníka Ondřeje Timpla za své, a písničky z novinkového alba Radosti života z roku 2010 se vyrovnaly těm dřívějším. Katapult byl, je a zůstane legendou. 

Máme pro vás poslední volné vstupenky na „Kaťáky“.

Katapult se vrací a my vám dáváme možnost si zahrát o vstupenky na písecký koncert. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Otázka zní: Kolik členů měla kapela Katapult při svém založení?

Za A) tři anebo za B) čtyři.

Odpovědi posílejte formou SMS ve tvaru JCT mezera KATAPULT mezera a PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI na telefonní číslo 900 06 09. Z těch správných vylosujeme šest výherců, kteří od nás dostanou volný vstup na koncert v Písku. Hlasovat můžete do čtvrtka 16. dubna do páté hodiny odpolední. Výherce vyrozumíme telefonicky.

Upozornění na závěr. Pokud se po ukončení hlasování vylosovanému výherci nedovoláme třikrát po sobě, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9,- vč. DPH. Technicky provozuje Erika a.s. www.erika-as.cz, www.platmobilem.cz.

 

-PR-

 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Luca 

  Reagovat

   

  Juj, i já se těším. Doufám, že neni vyprodáno, někdo říkal že ano, ale prý ne. Jedem z Vožice, tak to bych nebyla ráda!! :-(

  Vloženo 16.4.2015 21:07:44

 • Vendos 

  Reagovat

   

  Já se tak těším!!! Jako malej kluk. A to je mi šede!!!!! Vrátím se do mládí.

  Vloženo 16.4.2015 15:32:31

 • Vladislav Tanáč 

  Reagovat

   

  Znova vyzývám naši bývalou partu z doby, kdy jsme za Kaťáky jezdili po celém kraji, aby se nestyděli přijít vyřádit.

  Vloženo 16.4.2015 07:03:27

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace