• Relaxační malba pro dospělé

pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

• Václav Neckář se skupinou Bacily

pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Strakoničtí hokejisté doma porazili Milevsko, hostující Gřegořek napadl rozhodčí

Strakonice - Milevsko 4:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Strakonice - Milevsko 4:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – I ze čtvrtého přípravného duelu vyšli hokejisté Strakonic jako vítězové. V sobotu 7. září na svém ledě zdolali Milevsko v poměru 4:2 (1:0, 2:2, 1:0), když stejného soupeře v polovině srpna v úvodním střetnutí v rámci přípravy na jeho ledě deklasovali 8:1. Tým od Otavy v odvetě rychle vedl, ale v polovině zápasu hosté skóre otočili. Jenže pak dvěma slepenými trefami v rozmezí necelých dvou minut Strakoničtí znovu utekli a v 53. minutě z trestného střílení výhru pojistili. Stínem bylo napadení rozhodčích ze strany milevského hráče Petra Gřegořka ve 39. minutě. Nejprve udeřil dvakrát do helmy hlavního sudího Vovčka a poté čárového Tuháčka do obličeje a způsobil mu lehké zranění. Utkání se i přes tento incident dohrálo.