Stříbrný tým byl nad síly Sokolu

SEZIMOVO ÚSTÍ - Fotbalisté sezimovoústeckého Sokolu se s domácími fanoušky rozloučili v letošní sezoně I. A třídy prohrou. V sobotu po obědě přijely Bernartice, které si libují na druhé příčce. Sokol se ujal už v 8. minutě vedení, které ale dlouho nevydrželo. Tým plný mladíků nakonec padl až ve druhé půli. Bernartice zvítězily 3:1, čímž si zajistily pozici lepšího týmu z obou I. A tříd, pokud by chtěly postoupit do krajského přeboru.

TJ Sokol Sezimovo Ústí – TJ Sokol Bernartice 1:3 (1:1), branky: 8. Vilímek – 15. Kukrál, 68. Novák, 86. Fučík, rozhodčí Kříž – Valeš, Nedvěd, ŽK (2-1): Sazma, Reif – Kovář, 100 diváků.

Pozápasové ohlasy si přečtete zítra v tištěných novinách.