Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Stříbrný tým byl nad síly Sokolu

SEZIMOVO ÚSTÍ - Fotbalisté sezimovoústeckého Sokolu se s domácími fanoušky rozloučili v letošní sezoně I. A třídy prohrou. V sobotu po obědě přijely Bernartice, které si libují na druhé příčce. Sokol se ujal už v 8. minutě vedení, které ale dlouho nevydrželo. Tým plný mladíků nakonec padl až ve druhé půli. Bernartice zvítězily 3:1, čímž si zajistily pozici lepšího týmu z obou I. A tříd, pokud by chtěly postoupit do krajského přeboru.

 

TJ Sokol Sezimovo Ústí – TJ Sokol Bernartice 1:3 (1:1), branky: 8. Vilímek – 15. Kukrál, 68. Novák, 86. Fučík, rozhodčí Kříž – Valeš, Nedvěd, ŽK (2-1): Sazma, Reif – Kovář, 100 diváků.

Pozápasové ohlasy si přečtete zítra v tištěných novinách.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Fanoušek 

  Reagovat

   

  Každý tým na to má, a Bernartice taky a to že se "plácali" v okresu je jedno, aspoň je vidět kam se až dostali mají kvalitní tým i kvalitního trenéra, v kraji by se minimálně dvě sezóny udrželi :)

  Vloženo 14.6.2016 21:50:19

 • neHonza 

  Reagovat

   

  Srovnávat Prachatice a Bernartice... klobouk dolů :)

  Vloženo 14.6.2016 19:31:39

 • honza 

  Reagovat

   

  snad nechtěj Bernartice do krajského přeboru,když se ještě nedávno plácali v okresu,holt nahoru chce každý,ale pád je pak oto větší,viz Prachatice 2.liga a příští sezona 1.Atřída

  Vloženo 14.6.2016 18:45:34

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace