Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • České pletařství a jeho výrobky posledních 30 let očima odborníka

    Čtvrtek 18.4 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

    Přednáší Ing. Radek Sobotka, Jitex COMFORT, s. r. o.

  • Senior večer

    Čtvrtek 18.4 17:00 - Písek, KD

    Zahraje Johny Band.

Zobrazit všechny události
 

České Budějovice hostí na začátku dubna konferenci Červený kohout

Ilustrační foto , Autor: HZS

Ilustrační foto     Autor: HZS

ČESKÉ BUDĚJOVICE – V jihočeské metropoli se ve dnech 2. a 3. dubna uskuteční již 22. ročník odborné konference Červený kohout, jehož tématem je požární ochrana. Akce, která patří mezi nejvýznamnější konference požární ochrany v České republice, bude mít i mezinárodní účast.

 

„Konference si po celá léta drží vysoký kredit a oblíbenost v širokém spektru odborníků. Pravidelně ji navštěvují nejen příslušníci hasičského sboru, ale také výrobci stavebních systémů, technici požární ochrany, odborně způsobilé osoby, zástupci univerzit vyučujících problematiku požární ochrany a řada dalších," přiblížila mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Dále dodala, že přestože je program konference zaměřen především na požární prevenci a požární bezpečnost staveb, prostor pro přednesení svých příspěvků dostanou také odborníci z oblasti integrovaného záchranného systému. Svoji účast přislíbila celá řada odborníků z Čech a Slovenska. „Hlavní myšlenka, kterou si konference již více než dvacet let drží, je propojení odborných přednášek s neformálními diskuzemi. Mnohokrát se prověřilo, že účastníci jednotlivých ročníků dokázali přenést nové odborné poznatky do praxe," dodala Vendula Matějů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace