Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Minipárty s Karlem Šípem

  Čtvrtek 20.2 19:00 - Milevsko, KD

 • Senioři v bezpečí i v dopravě

  Čtvrtek 20.2 16:00 - Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec

  Beseda s Mgr. Hanou Millerovou a Václavem Kovářem.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Další vážná nehoda na křižovatce v Letech. Letěl sem i vrtulník

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

LETY – Jihočeští hasiči informovali, že včera před polednem zasahovali u další vážné dopravní nehody u obce Lety na Písecku na známé křižovatce. Původně byla ohlášena s nutností vyprošťování, které se ale nakonec nepotvrdilo. Na místo však musel letět vrtulník letecké záchranné služby. Hasiči k nehodě poslali profesionální jednotku z Písku a dobrovolnou z Mirovic.

 

Na křižovatce se srazila dvě osobní auta továrních značek Kia a Škoda Octavia. „Hasiči asistovali zdravotníkům při ošetření dvou zraněných osob a pomohli s naložením jednoho do vrtulníku letecké záchranné služby. Zároveň s vyproštěním jednotky zajistily havarované vozy proti vzniku požáru, provedly kontrolu úniku provozních kapalin a provozní látky vyteklé na silnici zasypaly sorbentem. Po končení šetření nehody policisty hasiči dokončili úklid vozovky, zametli střepy a úlomky plastů," řekla mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Diskuse k článku - 12 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • ivana 

  Reagovat

   

  souhlasím s lamarem-závodníci,když se chcete zabít--prosím, je to vaše věc,ale proč musíte zabít i toho,kdo jede zrovna kolem vás nebo proti Vám, každého,kdo zavoní autonehodu,bych pozvala na operační sál,aby viděl,jakou mají zdravotníci práci s tím, dostat zopět do pohody a vrátit do života oběť takového chvátala!!Dodržujte dopravní předpisy a hlavně, by notoričtí chvátači--nohu z plynu a rozum do hlavy.

  Vloženo 26.3.2019 10:55:38

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • Zdeňka 

  Reagovat

   

  naprostý souhlas s panem Josefem, opravdu značení objízdné trasy dělal "odborník na svém místě"

  Vloženo 25.3.2019 14:20:32

 • Lenka 

  Reagovat

   

  Mě jen překvapuje, že uzavírka je dva týdny a už jsou tu dvě nehody. Tolik jich normálně není a že ta křižovatka stojí opravdu za prd. Ano, je přehledná, ale to by lidé jedoucí po hlavní museli dodržovat rychlost.

  Vloženo 25.3.2019 11:23:22

 • řidič 

  Reagovat

   

  Neuvěřitelně amatérsky značená objízdná trasa.Až naplno vypukne turistická sezona může tam ten vrtulník rovnou parkovat.

  Vloženo 25.3.2019 08:39:53

 • Josef 

  Reagovat

   

  Ale mrtvol je stále málo.............

  Vloženo 25.3.2019 07:59:37

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace