Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Deskohraní s Michalem

    Úterý 18.2 16:00 až 18:00 - Knihovna pro děti a mládež, 1. patro, Tábor

  • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

    Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

Jihočeští hasiči skončili na neoficiálním mistrovství šestí z 18 týmů

 Autor: HZS

    Autor: HZS

JIŽNÍ ČECHY – Čtyřčlenný tým HZS Jihočeského kraje se v sobotu 14. září zúčastnil XXV. ročníku Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Soutěž se konala na pražském výstavišti v rámci Dne IZS. Jihočeši se v silné konkurenci rozhodně neztratili. „Mezi 18 týmy profesionálních hasičů z celé republiky a jednoho týmu ze Slovenska si se svým scénářem poradili parádně a v celkovém hodnocení taktiky, techniky a zdravovědy obsadili skvělé 6. místo,“ upřesnila mluvčí hasičů Vendula Matějů.

 

Na tradiční republikovou soutěž, která se považována za neoficiální mistrovství, odjel tým ve složení Václav Sedláček, Vít Mazanec, David Lojka a Radek Klein. Vedoucím družstva je Jiří Řimnáč. V individuálním hodnocení obsadil Vít Mazanec jako zdravotník 9. místo, jihočeský velitel zásahu byl hodnocen jako pátý nejlepší.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace