Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevský zimní stadion zažil drama. Hned na úvod sezony nájezdy

AKTUALIZOVÁNO - 15.9.2013 15:42

MILEVSKO – Nervydrásající drama zažili diváci premiérového utkání milevských hokejistů v druholigové sezoně. Před zápasem s neznámým soupeřem z Moravských Budějovic by domácí bod brali. První třetina ale tribuny navnadila. Domácí dostal do vedení už v 6. minutě Ivo Novák a ve 13. Jakub Hamerle přidal na 2:0. Jenže druhou i třetí třetinu jednobrankovým vedením vyhráli hosté a za stavu 2:2 se šlo do prodloužení. To rozhodnutí nepřineslo, a tak přišly nájezdy. Pro Milevsko vybojovali bod navíc dva hrdinové zápasu – Jan Sýbek, který překonal soupeřova golmana Šťastného, a domácí golman Pipek, který naopak všechny nájezdy vychytal.

Jak dění na ledě vypadalo objektivem našeho fotografa, si můžete prohlédnout v rozšířené fotogalerii.

Podrobnosti, rozhovory s aktéry zajímavých momentů, komentáře trenérů včetně hodně naštvaného Zdenka Stojánka z Moravských Budějovic, dojmy fanoušků, představení milevského celku na prahu sezony, to všechno bude ve středu v Milevských novinách.

Libuše Kolářová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace