Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Tenis: Milevský dorost vyhrál letošní Krajský přebor I.

MILEVSKO – Dosud stoprocentní družstvo milevského dorostu, které se vyhřívalo na čele Krajského přeboru I., v neděli na svých kurtech v Bažantnici přivítalo v posledním utkání sezony druhý Pelhřimov B. Už po dvouhrách vedli Milevští 4–2 na zápasy, rozhodující pátý bod pak přidal hned v první čtyřhře deblový pár Zemanová – Maťhová. Vzduchotechnici se tak mohli radovat z celkového prvenství v soutěži a pro příští sezonu si vybojovali také právo účasti v Junior tour, což je nejvyšší krajská dorostenecká soutěž.

Otázkou je, zda klub tuto nabídku přijme, protože tři hráči z úspěšného celku už po sezoně přejdou do mužů. Jde o tenisty ročníku narození 1998 Kalinu, Němečka a Součka, navíc se hovoří i o možném odchodu talentovaného Berana do Tábora, kam má namířeno na střední školu. Snímky jsou z deblového utkání milevského páru Filip Souček (v bílém) – Jaroslav Beran (v modrém).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace