V chalupě na Budějovicku se zabydlel zloděj. Co našel snědl a vypil, odpadky uklidil - Jižní Čechy Teď!
5. 3. 2025 8:24

V chalupě na Budějovicku se zabydlel zloděj. Co našel snědl a vypil, odpadky uklidil

ČESKOBUDĚJOVICKO -Do dvou týdnů by před soudem měl stanout jednačtyřicetiletý muž, který se na začátku února vloupal do chalupy na Vltavotýnsku. Strávil v ní dvě noci a během té doby se občerstvit několika sušenkami, vypil dvanáct plechovek piva a litr domácího vína.

Zloděj je ale zřejmě pořádný. „Veškeré obaly od potravin po sobě uklidil do igelitové tašky a nechal u dveří na vyhození. Celkem po sobě zanechal škodu do 1 000 korun a dopustil se přečinů krádeže a porušování domovní svobody,“ uvedla mluvčí policie Lenka Krausová.

Monika Prokýšková
Monika Prokýšková

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.