Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

V Jednotě Tábor se rozdaly ceny vánoční soutěže

Pavel Primus předává výherci první cenu - chladničku. Vlevo výherce Jiří Rabiňák.

Pavel Primus předává výherci první cenu - chladničku. Vlevo výherce Jiří Rabiňák.

Ředitel Obchodního družstva Jednota Tábor Vít Sechovec vylosoval výherce předvánoční soutěže a dnes vám je můžeme představit. Každý, kdo v listopadu nakoupil nad 300 korun v kterékoli prodejně Coop v táborském okrese, obdržel na pokladně slosovací kupon. Po jeho vyplnění a vhození do slosovacího boxu přímo na prodejně se zapojil do soutěže. Z tisíců došlých lístků byli vylosováni výherci 10 hodnotných cen, kterým byly výhry do týdne předány. První cenu, lednici, získal výherce Jiří Rabiňák z Tábora.

 

Výherce prozradil, že patří mezi věrné zákazníky. Ráno nakupuje v Coopu v Čekanicích, odpoledne v Coopu ve Světlogorské ulici a když je na chalupě, nakupuje v Coopu v Dírné. Líbí se mu, že jde o český obchod v rukou českých majitelů a že v Coopu nalezne hodně českých a regionálních výrobků. I výherkyně druhé ceny, vysavač Sencor, Dana Černíková z Roudné nakupuje v tamní prodejně Coop každý den a je tam spokojena.

Pavel Primus, vedoucí obchodně provozního odboru Jednoty Tábor, říká, že soutěže a možnost získat odměny nebo dárky za své nákupy, jsou u zákazníků prodejen velmi oblíbené. V Jednotě jsou rádi, že mohou své věrné zákazníky odměnit. Podobné soutěže a podpory věrných zákazníků plánují i do budoucna.

Vedení Jednoty Tábor jménem všech svých zaměstnanců moc děkuje všem zákazníkům za jejich přízeň, za jejich nákupy, které realizovali v prodejnách družstva. „Uděláme vše proto, abychom naše služby a nabídku v příštím roce ještě vylepšili", dodává Pavel Primus.

O novinkách a aktuálním dění v Jednotě, OD Tábor se můžete také informovat na www.jednota-tabor.cz nebo na www.facebook.com/jednotatabor.

-pr-

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace