Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Příběh projektu - kasárna

  Úterý 22.10 17:30 - Písek, Knihovna

  Beseda s architektem.

 • České tajemno

  Úterý 22.10 19:00 - Strakonice, Rytířský sál

  Nejtajemnější domácí záhady.

Zobrazit všechny události
 

V Plané nad Lužnicí dnes budou volit nového místostarostu

Spolupráce starosty Jiřího Šimánka a místostarosty Stanislava Vyhnala skončila. , Autor: Archiv JčTeď

Spolupráce starosty Jiřího Šimánka a místostarosty Stanislava Vyhnala skončila.     Autor: Archiv JčTeď

PLANÁ NAD LUŽNICÍ - Dnes od 18 hodin budou zasedat plánští zastupitelé. A dojde na volbu nového plánského místostarosty. Už před prázdninami se ukázalo, že místostarosta Stanislav Vyhnal se rozhodl vystoupit z tandemu se starostou Jiřím Šimánkem - to když Stanislava Vyhnala vybrali na jaře v Táboře jako vítěze konkursu na místo jednatele Správy lesů města Tábora. Stanislav Vyhnal se rozhodl vrátit se ke své původní lesácké profesi, ve Správě lesů již dříve pracoval.

 

Stanislav Vyhnal měl původně nastoupit do nového působiště už v létě, nakonec se tak stalo k 1. září. Předpokládalo se tedy, že už v srpnu nebo v září se v Plané rozhodne o jeho nástupci. Dojde na to až dnes. 

Občané mohou sledovat průběh zasedání online prostřednictvím webové strány http://live.publicstream.cz/plana. Na programu je dnes také debata o dalším zveřejňování těchto videozáznamů, bude se jednat rovněž o stavebních úpravách sportovního centra za řekou a slib složí nový zastupitel, který z pozice náhradníka postoupí do zastupitelstva namísto Stanislava Vyhnala. Ten kromě funkce místostarosty opustil složil i zastupitelský mandát. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace