Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jóga

    pondělí 21.10 14:30 - Písek, KD

  • Nalevo od výtahu

    pondělí 21.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

V Suchdole nad Lužnicí je možné od února platit poplatky bezhotovostně

SUCHDOL NAD LUŽNICÍ - Suchdol nad Lužnicí vyhcází vstříc potřebám moderních lidí, kteří stále častěji využívají bezhotovostní způsoby platby. Od 1. února tak můžou obyvatelé Suchdola i podnikatelé zaplatit správní poplatky buď převodem z účtu nebo kartou prostřednictvím platebních terminálů na městském úřadě.

Jde především o poplatky za odpad, za psy, ze pronájem hrobových míst, za lázeňský a rekrační pobyt a za poplatek z ubyotvací kapacity.

Platební terminály jsou umístěny na pokladnách městského úřadu v přízemí radnice. Přijímané jsou všechny běžné platební karty. Platební terminál bude možné využít také v informačním centru, v knihovně, v kině a v kulturním domě při akcích pořádaných městem.

Při zájmu o platbu z účtu je potřeba zaslat na městský úřad email s tímto požadavkem. Zájemci se vrátí zpráva s konkrétním variabilním symbolem, a pak je možné platbu uskutečnit.

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace