Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Bomberos

  Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

  Hasičská groteska.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

V táborském kině Svět bude hladové okno

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

TÁBOR - K 31. prosinci skončil v kavárně kina Svět nájemce Karel Stupka a po kratší rekonstrukci se kavárny ujme Pavel Ketner, který provozuje i kavárnu v pasáži Atlantisu. Během rekonstrukce vznikne z kavárny směrem do foyer kina takzvané hladové okno pro rychlé občerstvení. Nepředpokládá se ale výdej směrem do ulice.

 

Pouliční hladová okna v Českých Budějovicích s provozem dlouho do noci se zejména v letním období stávají předmětem stížností obyvatel, kteří bydlí nad takovým provozem nebo v blízkém okolí. To v Táboře nehrozí, navíc nad kinem nejsou byty.

Táborské kino Svět ročně navštíví 45 000 diváků, čímž je druhým nejnavštěvovanějším kinem v jižních Čechách a patří do top dvacítky jednosálových kin v České republice. Zastupitelé také schválili nákup nového promítacího projektoru, což vylepší technologii kina.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Mili 

  Reagovat

   

  V Atlantisu je kavárna super, takže myslím, že se prostory dostaly do dobrých rukou. Vedle gymnazisté jistě využijí " rychle " připravené jídlo.

  Vloženo 7.1.2019 08:01:22

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace