Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Věrní zákazníci poprvé vstoupili do nové pivovarské prodejny

STRAKONICE - Stavba nové pivovarské prodejny podle moderních trendů měla skluz, a tak není divu, že se jejího otevření věrní zákazníci nemohli dočkat. Prodejna zahájila provoz v úterý 5. června ráno a lidé, zvyklí zde nakupovat, si tento okamžik nenechali ujít.

Dosud se strakonické pivo a suvenýry prodávaly v dřevěné boudě, což sice mělo svoje kouzlo, ale rozhodně tento stánek nešlo nazvat reprezentativním. Spokojená je nyní i obsluha v prodejně. Ivana Domorázková tu prodává už deset let, třicet let je v pivovaru zaměstnaná. Prvním zákazníkem byl Ján Huszár, kterému se dokonce dostalo cti, že mohl se zástupci města, pivovaru a společnosti Prima, která objekt postavila, přestřihnout pásku. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • pivař 

  Reagovat

   

  Krásné, moderní, těším se na první nákup. Jediná vada na prodejně je ta protivná prodavačka, kyselá a neochotná. Ostatní obsluhující se usmívají, zdraví, podívají se do očí, pomůžou s lahvemi a poradí. Proč tam ta neochota dělá, když jí to evidentně nebaví ?

  Vloženo 6.6.2018 18:57:21

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace