Kdy a kam

 • Naše třída

  Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  Emocionální drama.

 • Maškarní ples

  Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

  Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Veselské slavnosti přinesou některé novinky. Jízda netradičních plavidel i vozidel chybět nebude

Ilustrační foto.

Ilustrační foto.

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - V pátek 15. a v sobotu 16. června ožije Veselí nad Lužnicí tradičními městskými slavnostmi. V bohatém programu nebude chybět nic z každoročním magnetů, které baví místní a přitahují návštěvníky města. I letos se v pátek v 18 hodin pojede na náměstí T. G. Masaryka Jízda z kopce na čemkoliv, tedy soutěž netradičních vozidel. Čím bláznivějších, tím lepších! V sobotu v 17 hodin odstartuje stejně oblíbená plavba netradičních plavidel po Lužnici od lávky v parku ke kulturnímu domu. Zahájena bude vystoupením provazochodce nad řekou.


Program s názvem Cirkus trochu jinak patří k letošním novinkám. Nabídne v sobotu od 10 do 17.15 hodin v parku nejen vystoupení žonglérů, provazochodců, mimů, kouzelníka a dalších artistů, ale také zábavnou výuku cirkusových dovedností a aktivity pro celou rodinu. V pátek od 16.30 a v sobotu od 9.30 bude v kulturním domě čekat na děti pohádka.

Na náměstí se budou střídat v pátek od 15.30 a v sobotu od 10 hodin kapely a zábavné pořady. Čas od 14 hodin si v sobotu užijí milovníci dechovky s Doubravankou. SwingBand Tábor pak v 15.30 uvede pořad ke stému výročí republiky Od Masaryka až k nám, v 18 hodin vystoupí Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, ve 21.30 držitel Anděla 2015 Epydemye a po ohňostroji na Ostrově, který se rozzáří ve 22.30, bude ještě hrát Covertrio+.

Hospůdka Hokejka u stadionu chystá gastronomické menu. V sobotu v 10.30 vypukne soutěž o nejlepší guláš, sraz soutěžících je o půlhodiny dříve. V 15 hodin se budou guláše ochutnávat a dojde na vyhlášení vítězů. V 16 hodin proběhne soutěž o nejrychleji vypité pivo a od 16.15 pak o jedlíka švestkových knedlíků. Vyhrávat tu odpoledne budou Krýgl Boys.

Kromě prohlídek terária a akvária a pivovaru ekologické střední školy, kde se platí vstupné, mají všechny ostatní programy vstup volný.

-pr-


Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Jsem zvědav na tu jízdru.

  Vloženo 14.6.2018 22:15:44

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace