Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Výškařský sektor Táborákům na domácí Velké ceně zbramborovatěl

Nejlepší ženou v barvách TJ VS Tábor byla ve výšce čtvrtá Lada Doležalová výkonem 173 cm. , Autor: Josef Janda

Nejlepší ženou v barvách TJ VS Tábor byla ve výšce čtvrtá Lada Doležalová výkonem 173 cm.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Umístění, které snad nikdo nechce. Čtvrté místo bylo ale maximum, na které zástupci táborské atletiky na Velké ceně Tábora v úterý odpoledne ve výškařském sektoru dosáhli. Nejprve se představily ženy, mezi nimiž se z táborských reprezentantek umístila nejlépe Lada Doležalová výkonem 173 cm, které zvládla stejně jako 168 cm na druhý pokus. Taktéž čtvrtý skončil mezi muži Štěpán Svoboda výkonem 201 cm. Svoboda zdolával výšky od základních 186 cm napoprvé, 205 cm už ale bylo nad jeho síly.

 

Na děleném pátém místě skončila v domácích barvách Hana Váchová (168 cm), osmá dopadla Alena Panovská (163 cm) a dvanáctá Monika Kopecká (148 cm). Reprezentantka sousedního milevského Sokola Julie Kotalíková skončila devátá, když zdolala laťku ve výšce 163 cm. Všem ale vypálila rybník Rakušanka Ekaterina Krasovskiy, jejíž cesta se zastavila na úspěšných 184 cm, které zvládla na první pokus. Tři centimetry navíc už ale nepokořila.

Mezi muži doprovodil v barvách TJ VS Tábor čtvrtého Štěpána Svobodu na šestém místě o dva roky starší Jan Kabíček, který zvládnul na třetí pokus 196 cm, o pět víc už ale nedokázal překonat. Vítězem mezi muži se stal Ukrajinec Dmytro Demyanyuk, který zmáknul napoprvé 219 cm. Poté si nasadil laťku až na 227 cm, kde už byl třikrát neúspěšný.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace