Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zájemci o táborský film vzali kino útokem

Nově natočený dokument s názvem Tábor – sen, město, symbol vznikl v režii Víta Bělohradského. Průvodcem po Táboře je v něm herec Miroslav Táborský.

Nově natočený dokument s názvem Tábor – sen, město, symbol vznikl v režii Víta Bělohradského. Průvodcem po Táboře je v něm herec Miroslav Táborský.

TÁBOR - Televizní dokument, který k 600. výročí Tábora vznikl ve spolupráci České televize a města, se bude v úterý 25. února v předpremiéře promítat v táborském kině Svět. Dopoledne jsou v plánu představení pro školy, na podvečer od 17.30 a večer od 19 hodin se chystá promítání pro veřejnost. Vstup je zdarma, je však nutné si rezervovat místenky. Rezervace se začaly přijímat v sobotu 1. února a zájem táborské radnici doslova vyrazil dech.Místenky na sedmou večer byly rozebrány během deseti minut. "To jsme opravdu nečekali, protože dokument bude už v březnu v televizi," zmínil starosta Štěpán Pavlík. Město proto 25. února přidá ještě jedno promítání od 16 hodin, rezervace už se přijímají.

"Stanovili jsme také, že rezervované místenky musí být vyzvednuty nejpozději třicet minut před začátkem promítání. Je tedy možné, že někdo bude mít štěstí a dostane se do sálu i na čas, který je nyní stoprocentně pokrytý rezervacemi," dodal starosta. Oslavy 600. výročí založení města Tábora začnou už v sobotu 15. února výročním plesem města na Střelnici.

 

 

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • JIŘÍ RIKI ŘEHÁČEK 

  Reagovat

   

  Zaváhal jsem, a tak musím počkat na českou televizi... Viděl jsem pětiminutovou ukázku na oslavách 600. výročí založení města Tábora, na výročním plesem města na Střelnici. Už se těším...

  Vloženo 16.2.2020 11:57:57

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Doufám že se film také zmiňuje že se jedná o jedno z nejdražších měst v republice

  Vloženo 13.2.2020 16:17:32

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  červené tlačítko hbbtv to jistí, bez objednávání místa

  Vloženo 13.2.2020 12:32:25

 • Vláďa 

  Reagovat

   

  Také se těším. Zkouknu v telce.

  Vloženo 13.2.2020 11:25:23

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace