banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Závodili na inlinech od srlínské hospody ke mlýnu

SRLÍN - Třetí ročník závodu na inlinech si užili v sobotu 17. srpna v Srlíně u Bernartic. Nápad na inlinové závody se zrodil, když ve vsi vznikla pěkná nová asfaltka. Kromě závodění se tak zrodila letní zábava pro celou vesnici.

Loni bylo na startu 20 účastníků, letos se jich sešlo už 26. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V kategorii dětí nastoupilo 8 závodníků, v kategorii žen také 8 závodnic, v mužích ve věku 13 - 40 let soutěžili 4 borci a v kategorii mužů 41 + se na startu sešlo 6 soutěžících. Děti jely stometrový úsek, dospělí jeli dvě kola na zhruba kilometrovém úseku od obecní hospody ke mlýnu a zase zpátky.

A jak to všechno dopadlo? V kategorii dětí si diplom a sladkosti za první místo odnesl Matěj Prokop, stříbro vybojoval Jan Chudoba, a bronz Matěj Čermák. Mezi ženami dominovaly sestry Haškovcovy. Michaela zvítězila a Ivana obsadila druhou příčku. Bronz si po boji odnesla Libuše Kotalová. Mezi muži 13 - 40 let dosáhl nejlepšího součtu všech časů Zdeněk Souhrada mladší, druhý skončil po sečtení všech časů Jakub Tlášek a třetí Milan Haškovec. V kategorii Elite, tedy muži 40 +, si vítězství odnesl Zdeněk Souhrada starší, druhý skončil František Vavrek a třetí Jaromír Tupý. Jména vítězů se po loňském ročníku v několika případech zopakovala, což by měli další inlinoví borci rozhodně brát jako výzvu do příštího ročníku.  

Ivo Bukač 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace