Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Zloději měli smůlu, policisté v Čechách spolupracují i napříč okresů

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

PÍSECKO - Policisté ze dvou okresů výborně spolupracovali při pronásledování pachatelů krádeže na benzínové pumpě na Vltavoorlicku. Dva zloději, kteří se snažili po krádeži se svým lupem ujet na Příbramsko, měli smůlu. Tady na ně čekali kolegové z Příbramska.


Výbornou spolupráci v rámci dvou okresů Písek a Příbram, dokazuje souhra policistů z Čimelic a Březnice. Dva jednatřicetiletí muži z jihu Moravy se minulý víkend zaměřili na uzamčenou benzínovou čerpací stanici na Vltavoorlicku. Po vniknutí dovnitř, ze schránek za pokladnou, ukradli několik desítek krabiček cigaret různých značek a pak se snažili z místa ujet svým autem. Naštěstí se v blízkosti nacházela policejní hlídka z Čimelic, která se okamžitě dala do pronásledování. Zloději ujížděli do příbramského okresu. Asi si mysleli, že tak píseckým policistům unikli. Ti však zalarmovali kolegy z Březnice. Po krátkém pronásledování byli muži zadrženi před Březnicí, kde prohlídkou vozidla muži zákona nalezli věci pocházející z předchozí trestné činnosti.
„Následně oba pachatele eskortovali píseckým kriminalistům, kteří provedli neodkladné a neopakovatelné úkony trestního řízení. Oba muži si převzali usnesení o zahájení úkonů trestního stíhání ve věci krádeže,“ doplnil tiskový mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace