Kdy a kam

  • DESKOHRÁTKY

    Čtvrtek 16.8 13:00 až 18:00 - Český Krumlov, Městská knihovna

    Logické, karetní, matematické a dobrodružné hry.

  • Toulky barokními Budějovicemi - netradiční prohlídka

    Čtvrtek 16.8 20:00 - České Budějovice, sraz před radnicí

    Procházka za doprovodu sochaře Josefa Dietricha Budějovicemi v období baroka. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Zobrazit všechny události
 

Zběsilá policejní honička. V autě ujížděl opilý muž

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

VARVAŽOV – Dramatickou službu zažili čimeličtí policisté během sobotní noční služby. U Koloredova zastavovali řidiče, který ale na jejich výzvy nereagoval. Pokračoval v jízdě. Policista musel před vozidlem v poslední chvíli uskočit, aby ho muž nesrazil. Pak následovala policejní honička, do které se zapojili i policisté ze Zvíkova.

 

„Hlídka začala vozidlo okamžitě pronásledovat a opětovně dávala pomocí výstražného světelného signálu s nápisem „Stop“ výzvy k zastavení. Muž nereagoval. Řidič ujížděl před policejní hlídkou, dokonce odbočil na polní cestu a dokonce jezdil i po poli. Nakonec vozidlo zanechal v obilí a z místa utekl do Varvažova, kde ho zadrželi zvíkovští policisté, kteří vyjížděli kolegům na pomoc. Důvod zběsilé honičky vyšel najevo posléze, muž byl pod vlivem alkoholu. Nešlo o žádného troškaře, nadýchal přes dvě promile.Muž skončil v policejní cele a v neděli odpoledne služebnu opustil se sděleným obviněním ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě a ohrožení pod vlivem návykové látky,“ sdělila tisková policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

 Případ dále vyšetřují písečtí kriminalisté.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace