Absolventi soukromé ZUŠ Zavadilka zahrají klasiku - Jižní Čechy Teď!
3. 6. 2014 9:43

Absolventi soukromé ZUŠ Zavadilka zahrají klasiku

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Koncertní síň Otakara Jeremiáše v Českých Budějovicích se stane zítra 4. června dějištěm Absloventského koncertu žáků SZUŠ Zavadilka. Návštěvníkům se představí Judit Gregorová, Terezie Gregorová, Kateřina Charvátová a Veronika Koudelková na housle, na violu zahraje Andrea Zahradníková a klavírní spolupráci zařídí Lilija Červená s Eliškou Procházkovou. Spoluúčinkovat budou i Lukáš honsa (klavír) a Komorní orchestr žáků školy.




Na programu jsou skladby například Bohuslava Martinů, Frédérica Chopina nebo Georga Philippa Telemanna. Koncert začne v 19 hodin a bude trvat do 21 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.