Adventní koncert v kapli připomene Mozarta nebo Bacha
JINDŘICHŮV HRADEC - S vánočním časem jsou neodmyslitelně spjaté akustické koncerty. Jeden takový se bude konat dnes od 17 hodin v kapli svaté Máří Magdaleny. Své hudební umění předvede Jindřichohradecký symfonický orchestr.
Večer zazní skladby od Mozarta, Bacha, ale i skladba Splnilo se písmo svaté od Jiřího Temla či Pastorela od Jana Michalečky. Orchestr diriguje Josef Štefan, zpívá Soňa Godarská, na hoboj hraje Jan Řezníček a na housle Jakub Sedláček.

Diskuse k článku