Agresivní cyklista skončil na služebně policie - Jižní Čechy Teď!
19. 8. 2015 11:51

Agresivní cyklista skončil na služebně policie

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Ve středu 19. srpna krátce po půlnoci si hlídka městské policie v krajském městě všimla cyklisty, kteří přijížděl Průmyslovou ulicí směrem do Nádražní. Napřed projel křižovatkou na červenou a dál pokračoval po chodníku. Strážníci se snažili divokou jízdu cyklisty zastavit. Ten nereagoval a pokoušel se ujet přes nadchod do Suchého Vrbného. Když mu jeden ze strážníků zastoupil cestu, muž strhl řízení a narazil do plotu. Nehoda ho rozlítila tak, že začal strážníkům nadávat a vzápětí se pokusil utéct.




 

Výzvy k zastavení ignoroval, takže když ho strážníci dohonili, nasadili mu pouta a převezli jej na oddělení Policie ČR, kde mu naměřili 1,54 promile alkoholu. Před propuštěním si noční jezdec vyslechl celý seznam svých přestupků, ze kterých se bude po vystřízlivění zodpovídat. 

 

 

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.