Agresoři fyzicky napadli skupinku mužů, jeden skončil s těžkým poraněním hlavy - Jižní Čechy Teď!
23. 6. 2021 10:21

Agresoři fyzicky napadli skupinku mužů, jeden skončil s těžkým poraněním hlavy

ČESKÝ KRUMLOV – Z ublížení na zdraví a výtržnictví obvinil policejní komisař dva muže (ročníky 1987 a 1994) z Českokrumlovska. Policisté agresivním výtržníkům na základě zjištěných skutečností kladou za vinu, že v pondělí 21. června krátce po druhé hodině v noci v Hradební ulici v Českém Krumlově fyzicky napadli skupinku pěti mužů. A to údery pěstmi a kopy, většinou do oblasti hlavy a hrudníku. Všemu předcházely verbální útoky.




 

„Ve skupince byla i jedna žena, kterou agresoři obtěžovali sexuálními narážkami. Jeden z pětice mužů byl napaden tak brutálně, že byl s těžkým poraněním hlavy převezen do nemocnice. Ostatní z napadené skupinky utrpěli drobná zhmoždění,“ upřesnila policejní mluvčí Lenka Pokorná. Na místě zasahovali policisté českokrumlovského obvodního oddělení v součinnosti s městskou policií. Společnými silami oba agresory zadrželi. „Oba výtečníci se uvedeného činu dopustili i přesto, že za obdobný byli v uplynulých letech odsouzeni a potrestáni. Trestní stíhání agresorů bude nadále vedeno na svobodě. O jejich vině a trestu bude opět rozhodovat soud,“ dodala mluvčí.

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.