Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli - Jižní Čechy Teď!
25. 5. 2018 13:54

Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli

Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
Zobrazit galerii (17)
Akce ZUŠ Open ve Strakonicích zmokla, mladí umělci přesto hráli
STRAKONICE - Základní umělecká škola se i letos připojila k celorepublikové akci ZUŠ Open, kdy mladí umělci vyrazí na veřejná prostranství. Zatímco vloni počasí vyšlo, nyní ve čtvrtek 24. května akce zmokla. Strakoničtí žáci měli vystupovat před zámkem, na poslední chvíli nechala ale ředitelka Martina Spišská postavit stany a schovala mladé muzikanty a výtvarníky za bránu zámku.




Navzdory počasí se lidé zastavili a poslechli si například skupinu Ádh Mór, dudáky, dechový orchestr nebo kapelu L-Band. V plenéru malovali také žáci výtvarného oboru. 

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.