Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Klavírní koncert

    Úterý 28.1 17:30 - Písek, Městská knihovna

  • Kytice – Divadlo Kašpar

    Úterý 28.1 20:00 - Divadlo Pod čarou, Písek

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Další cena ŠTĚDROVKY putuje do Katovic

Z 24 cen v celkové hodnotě 60 000 korun, které soutěž Jihočeská ŠTĚDROVKA letos naděluje, se dnes losovalo o desátou cenu z 1 063 registrovaných soutěžících. A je to jedno rybářské křeslo z Ráje rybářů v hodnotě 2 000 Kč, které dnes vyhrává František Barvíř z Krátké ulice 354 v Katovicích. Blahopřejeme! Další losování se uskuteční zase zítra v 10 hodin.

Až do 16. prosince každý den vždy v 10 hodin losujeme jednu cenu a vzápětí na portálu Jižní Čechy TEĎ zveřejníme jméno výherce. Za 24 dní rozdáme 24 cen – od letošních knižních bestsellerů, vynikajících vín, rybářských potřeb, rehabilitačních pomůcek a dalších zajímavých výher až po relaxační pobyty, například v českých nebo maďarských lázních nebo ubytování na horách.

Jak se do Štědrovky přihlásit?

Do soutěže se mohou kdykoliv v tomto období zapojit čtenáři Jihočeských týdeníků i portálu Jižní Čechy Teď. Lze se zaregistrovat buď elektronicky zasláním jména, příjmení, adresy a telefonního čísla na e-mail vanoce@jcted.cz. Do předmětu zprávy napište heslo ŠTĚDROVKA. Anebo písemně, doručením kuponu, který bude vycházet v Jihočeských týdenících, do některé z redakcí – tedy do Milevských novin, Píseckých postřehů, Strakonicka nebo Táborska.
V týdenících kupony vyjdou ještě 4. 12. a 11. 12. Počet zaslaných kuponů není omezen, dřívější registrací do soutěže násobíte svou šanci na výhru. Totéž platí pro registrační e-maily.

Losovat se bude pokaždé ze všech došlých emailových i písemných registrací. Kupony a emaily se v případě výhry ze soutěže nevyřazují. Jeden výherce může vyhrát i vícekrát. Zasláním soutěžního e-mailu stejně jako kuponu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů a zveřejněním jména a adresy v případě výhry. Veškeré kupony a maily soutěžících nebudou po skončení soutěže dále uchovávány.

Telefonní číslo potřebujeme k domluvě s výhercem na převzetí ceny. Poslední losování proběhne v pondělí 16. prosince, ve středu 18. prosince vyjde celý seznam 24 výherců. Ceny, které budou připraveny k převzetí v redakcích, si lze naposledy vyzvednout v pátek 20. prosince do 12 hodin. Poté zase až po Novém roce, kdy se redakce otevřou v pondělí 5. ledna. Výhercům mimo jižní Čechy, zapojeným prostřednictvím portálu JčTeď, doručíme výhru poštou nebo podle telefonické domluvy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace