Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • České pletařství a jeho výrobky posledních 30 let očima odborníka

  Čtvrtek 18.4 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

  Přednáší Ing. Radek Sobotka, Jitex COMFORT, s. r. o.

 • Senior večer

  Čtvrtek 18.4 17:00 - Písek, KD

  Zahraje Johny Band.

Zobrazit všechny události
 

Dětem měl nabízet tvrdý alkohol a chtěl sexuálně uspokojit

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

AKTUALIZOVÁNO - 9.11.2018 15:06

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Ve čtvrtek 8. listopadu přijalo operační středisko českobudějovické městské policie oznámení o podnapilém muži na Suchovrbenském náměstí, který měl slovně napadat nezletilé děti a žádat po nich sexuální uspokojení. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka městské policie.

 

Strážníci na místě zjistili, že silně podnapilý čtyřiašedesátiletý muž z Českých Budějovic měl nabízet dětem tvrdý alkohol, a když odmítly, tak je měl slovně napadat a požadovat sexuální uspokojení. Muž neustále nadával a své si vyslechli i zasahující strážníci. Muž pod vlivem alkoholu nekontroval své chování ani pohyby. Strážníci si po zjištěných skutečnostech na místo přivolali Policii ČR, která si událost převzala k dalšímu řešení. Strážníci pak muže převezli v rámci součinnosti na protialkoholní záchytnou stanici. Po vystřízlivění bude své chování vysvětlovat policistům.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace