Kdy a kam

  • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

    pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  • Bookstart aneb S knížkou do života

    pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

    Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Dětský svět s mašinkou děti v Táboře baví. SOUTĚŽ!

AKTUALIZOVÁNO - 11.6.2018 10:21

Ivana a Dušan Václavíkovi otevřeli před časem v Táboře za kostelem na Žižkově náměstí Strašidelné podzemí. Když zjistili, že nejmenší děti se v podzemí bojí, přemýšleli o něčem pro ně. Tehdy se v sousedství zrodil Skřítkov, expozice se 70 skřítky, které děti hledají podle indicií. A protože jsou Václavíkovi sami hraví, před rokem přidali v Klokotské ulici u náměstí ještě expozici Dětský svět s mašinkou. Určena je dětem zhruba do osmi let, na pěti stanovištích tu najdou kolejiště a vláčkem, pokaždé se ocitnou v jiné pohádce. Každé stanoviště obsahuje příběh s úkoly. Děti to baví, navíc se fotí v nejrůznějších čepicích a jsou nadšené i z plyšového mluvícího papouška, který všechno opakuje po nich. Strašidelné podzemí a Skřítkov jsou otevřené denně od 10 do 17 hodin s polední pauzou, Dětský svět s mašinkou je v červnu otevřen o víkendech, od prázdnin pak také denně. Školním kolektivům se ale otevře kdykoliv na zavolání na telefon 608 657 111 nebo 777 264 551. Ve spolupráci s pohádkáři Václavíkovými jsme připravili soutěž!


Soutěž

Ještě než dětem začnou prázdniny, je tu výtvarná soutěž, v níž se těšíme na obrázky na téma Prázdninové dobrodružství. Fantazii ani použitým technikám se meze nekladou, naskenované nebo vyfocené obrázky můžete zasílat do půlnoci 11. června na emailovovou adresu marketing@jihocesketydeniky.cz. Nejhezčí a nejnápaditější obrázky v redakci vybereme. 

A o co hrajeme? Máme pro vás 10 rodinných vstupenek do expozice Dětský svět s mašinkou s focením, každá je v hodnotě 190 Kč, dvakrát po 3 vstupenkách do Skřítkova a také nějaké pěkné čtení na prázdniny. V odpovědi nezapomeňte uvést jméno a příjmení dítěte, svoji adresu a kontaktní telefon, abychom vás mohli o výhře vyrozumět. Do předmětu uveďte Prázdninové dobrodružství. Jména výherců uveřejníme v našich novinách a na webu jcTED.cz ve středu 13. června.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.


 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace