Kdy a kam

  • Taneční pro pokročilé

    Úterý 19.2 19:00 - Písek, KD

  • Večer pod lampou

    Úterý 19.2 18:00 - Planá nad Lužnicí, knihovna

    Beseda s Petrou Steinerovou a péči o pleť.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doctor Victor - předkapela AC/DC míří do Budějovic. Zahraje se Strong Coffee

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Rocková kapela Doctor Victor v loňském roce uvedla na pražském koncertě hardrockové mohykány AC/DC. Nyní vystoupí v sobotu 25. února v River music clubu v Českých Budějovicích.

 

Večer uvede místní funk-rocková kapela Strong Coffee, v druhé části večera pak rozproudí atmosféru Doctor Victor se svojí výjimečnou show, která vychází z debutového alba 1st Prescription. Album bylo vydáno v březnu loňského roku a jeho součástí je skladba Beautiful Age, která se v roce 2015 umístila v TOP 70 rock songs v UO soutěži v USA.

"Vystupovat budeme společně se Strong Coffee. Znám je osobně a jsou to nejlepší kluci. Jelikož bydlím kousek od Budějovic, doufám, že uvidím známé tváře, které přijdou na rock´n´roll,´" říká baskytarista Doctor Victor Jan Heřman.

 

Kapela Doctor Victor se dostala do povědomí v roce 2013 díky výhře v Hard Rock Rising v rámci České republiky, v následujícím roce pak získala 2. místo v celosvětovém finále soutěže Global Battle of Bands v Thajsku. Od té doby měla možnost vystupovat jako předkapela Lucie či již zmiňovaných AC/DC.

 

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace