Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Hokej: Baník Sokolov vyráží směr Tábor. Čeká Západočechy na jihu pomlázka?

Táborské trenérské trio - zprava Matušík, Györi, Šťastný.

Táborské trenérské trio - zprava Matušík, Györi, Šťastný.

TÁBOR - Za pár minut nastupují hokejisté Sokolova do autobusu a vyrážejí jižním směrem. Na táborském zimním stadionu je od šesti večer čeká první vzájemné utkání kvalifikace o první ligu. "Vidím to 50 na 50," neodvážil se dnes dopoledne tipnout si favorita utkání sokolovský kouč Jan Michna. Přijďte na stadion s pomlázkou! Kromě hokejové řežby proběhne soutěž o nejdelší pomlázku. Rozdávat se budou ceny a jak fanoušci doufají, i góly do sokolovské branky.

 

 

"Máme v týmu jeden problém, ale ten umíme vyřešit," je z taktických důvodů do poslední chvíle tajemný sokolovský Jan Michna. Domácí trenér Tomáš Matušík je otevřený: "My máme dva problémy. Dlouhodobě marodí se zlomeninou Vojta Mrkvička a mimo hru bude bohužel i Marcel Dvořák. Na Kobře si zranil rameno, ale je to tvrďák, takže s tím v Přerově nastoupil. Jenže tam dostal zásah do stejného místa." 

"Tábor považujeme za nejsilnějšího soupeře skupiny Západ. My s ním ale máme příznivou bilanci, jednu výhru doma a druhou v prodloužení z táborského stadionu," dělá si naděje sokolovský trenér. Tomáš Matušík ale sokolovský optimismus chladí: "Letos jsme se Sokolovem prohráli poprvé za tři roky."

Sokolov přijíždí jako vítěz nad Přerovem, Zubry přehrál 2:1. Tábor s nimi 2:0 prohrál. "My se Baníku nebojíme. Na domácím ledě si věříme a atmosféra v týmu je výborná," vzkazuje do autobusu Baníku kouč Matušík. 

"Určitě nedáme kůži lacino a jsme na ten zápas hodně zvědaví," vzkazuje pro změnu bojovně do Tábora Jan Michna. 

Můžete být u toho! Táborský fanklub posílá velikonoční pokřik: 

Baníkovci jdou, pomlázku nesou,

zpívají koledy GÓLY DEJTE MI.

Ať jsou pěkně malované,
od KOHOUTŮ darované!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace