Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevští paťáci dostali po pěti výhrách v řadě přes prsty od prvního týmu tabulky

MILEVSKO – V sobotu čekala velmi těžká zkouška hokejisty pátých tříd HC Milevsko 2010. Svěřenci trenéra Emila Švece nabrali po novém roce parádní formu a vyhráli pětkrát za sebou, ale nyní je na domácí půdě čekal suverénně první Motor České Budějovice. Domácí se dostali i proti favoritovi do vedení, a přestože byl v utkání patrný kvalitativní rozdíl, tak Milevšťáci vzorně bojovali a po dvou třetinách ještě drželi celkem přívětivý stav, když byli na dostřel 4:7. V posledním dějství ale Motor využil trochu horšího přístupu domácích a nasázel jim dalších sedm branek. Nakonec tedy utkání skončilo přídělem 6:14. Milevský trenér Emil Švec po utkání přiznal, že jeho svěřenci už po pěti výhrách potřebovali trochu dostat přes prsty a právě to se stalo.

5. třída – sobota 22. února
HC Milevsko 2010 – HC Motor ČB 6:14 (2:4, 2:3, 2:7). Branky Milevska: 3. Klukáček, 13. Staněk, 25. Klukáček (Kořánek), 34. Kořánek TS, 53. Klukáček, 54. Kořánek TS.

Sestava Milevska: Duchač (30. Podrabský) – Šimánek, Horažďovský, Pinc, Klukáček, Staněk, Dušek, D. Miadok, Mošovský, Kořánek, Pisinger, Komárek, J. Baťala, Kodad, Kolihová, Król.

Kompletní hodnocení trenéra domácích Emila Švece přineseme ve středečních Milevských novinách. Zkušený kouč prozradí, co se dělo v kabině po utkání, nebo jaké viděl rozdíly mezi oběma týmy. A chybět nebude ani servis z dalších mládežnických kategorií HC Milevsko 2010. Čtěte středeční tisk!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace