banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Nekompletní domácí zakončili sezonu prohrou

ČÍŽOVÁ - Zápas posledního kola fotbalové divize ročníku 2015/2016 si Čížovští v Třeboni předehráli, a tak se loučili se sezonou už v pátek 10. června na svém trávníku. Proti devátému celku tabulky nastoupili bez několika hráčů základní sestavy. Na lavičce zůstali ne úplně zdraví Martin Jirouš, Radim Nečas, v hledišti za červenou kartu potrestaný Michal Held a dlouhodobě zranění Marcel Mácha a Luboš Kunc. Od začátku utkání nastoupil na místě jednoho ze stoperů devětačtyřicetiletý prozatímní trenér Zdeněk Staroba a vydržel na hřišti celých devadesát minut.

Sokol Čížová - FC Rokycany 0:4 (0:2)

Branky: 22. Klír, 45. Petr Aubrecht, 49. Skopový, 66. Lukáš Aubrecht

Rozhodčí: Čechlovský - Brychta, Průcha. ŽK: 0:2 (Grambal, Jindřich). Diváků: 101

Čížová: Hošna (70. Hynouš) – Pohnán, Staroba, Brož, Zahrádka (35. König) – Batryn, Dvořák, Rozhoň, Chytrý – Polodna, Šitner

I přes citelné oslabení nezačali domácí špatně. Vytvořili tři stoprocentní gólové příležitosti, ale ani jednou se do černého netrefili. Tady se ukázala absence kanonýra Jirouše jako hodně citelná. Hosté hrozili z rychlých protiútoků, které byly pro domácí čtyřikrát smrtící.  

Ve středečních Píseckých postřezích si přečtete hodnocení čížovského Zdeňka Staroby a dozvíte se, jak to bude s divizním týmem Sokola v příští sezoně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace