banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Písečtí chlapci po boji obhájili loňský titul

PÍSEK - Už se stalo tradicí, že o víkendu, který patří píseckým slavnostem, ožije v městském sportovním areálu i hřiště na plážové hry. Dávají si zde dostaveníčko příznivci plážové házené. Dva dny za krásného slunečného počasí bojovalo jedenáct ženských a šest mužských týmů o konečné vítězství. V kategorii mužů obhájili loňské prvenství Písek Boys, kteří ve finále těsně porazili strakonické mladíky s názvem Kavárnický kloučci. V ženské kategorii vyslaly písecké interligové házenkářky do boje dva týmy, ale ty se musely spokojit jenom s duelem o třetí místo. O titul si to ve finále rozdaly českobudějovické házenkářky se smíšeným celkem ze severu Čech, v kterém nastoupilo i několik cizinek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace