Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Poháry z Němčic putovaly do Kestřan, Štěchovic a basa piva do Sudoměře

NĚMČICE – V sobotu 28. července zaútočilo třiadvacet hasičských týmů na terče v bodované soutěži na louce v Němčicích. Padly dva neplatné pokusy v družstvech mužů a dva při rozstřelu o basu piva.


V Němčicích se opět soutěžilo o body do soutěže letošní sezony, která je zhruba ve své polovině. Muži z Nových Kestřan prokazují na každé soutěži své odhodlání, sesadit zlaté muže ze Sudoměře. Tentokrát se jim to podařilo s časem 19,95 a z Němčic si odvezli nejen body, ale také pohár vítězů. Druhá byla Sudoměř s časem 20,20 a třetí Rovná s časem 21,20.
V ženách se velmi zadařilo hasičkám ze Štěchovic, kam putoval vítězný pohár za čas 22,27. Druhé byly hasičky z Litochovic s časem 24,10 a třetí tým z Poříčí s časem 24,41.
Za veterány se nejlépe zadařilo týmu ze Štěchovic, který měl čas 24,66. Druzí byli veteráni z Litochovic s časem 24,48 a třetí Dřešín s časem 26,33.
Do rozstřelu o basu piva se přihlásily týmy z Němčic, Štěchovic a Sudoměře. Prvním dvěma se rozstřel nepodařil a padly neplatné pokusy. Basu si odvezli s velkou radostí stejně jako vloni, muži ze Sudoměře.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace