Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policie hledá dvě šestnáctileté dívky ze Strakonicka

STRAKONICE – Po dvou pohřešovaných dívkách (obě ročníku narození 2004) pátrají strakoničtí kriminalisté. Jedna z nich se 15. března nevrátila do výchovného ústavu Černovice z dovolenky, kterou trávila u matky v Blatné. Dívka je 155 centimetrů vysoké štíhlé postavy, má dlouhé rovné vlasy obarvené na hnědo. Dívka měla při odchodu na sobě maskáčovou mikinu a maskáčové kalhoty.

 

Druhá dívka v neděli 22. března odešla z domova a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu. „V pondělí měla nastoupit do Dětského diagnostického ústavu v Homolích, kam byla umístěna na základě rozhodnutí soudu," upřesnila policejní mluvčí Jaromíra Nováková. Dívce je 16 let, je štíhlé 175 centimetrů vysoké postavy, má dlouhé rovné vlasy obarvené na černo. Nosí dioptrické brýle. Při odchodu měla na sobě černé legíny a zelenou zimní bundu s kapucí a kožíškem. „Jakékoli informace o pohybu či výskytu dívek sdělte na lince 158," vyzvala mluvčí.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Adéla Studená 

  Reagovat

   

  Ta vlevo je docela pěkná

  Vloženo 24.3.2020 12:16:16

  • ivan 

   Reagovat

    

   Adélo, nedělej potíže a vrať se do Černovic, safra.

   Vloženo 24.3.2020 17:19:32

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace