Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policisté dostali od dobrovolníků roušky pro řidiče kamionů

JIŽNÍ ČECHY - Jihočeška Michaela Popelková se spolu s dalšími lidmi v minulých dnech rozhodla pomoci několika desítkám, možná stovkám lidí šitím roušek, které v této době ocení každý. Prostřednictvím českobudějovického Salesiásnkého centra krabice s rouškami předali policistům na hraničních přechodech Dolní Dvořiště a Strážný a ti je distribuují při kontrolách řidičům kamionů.

Pár desítek kusů poputuje i policistům Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje. "Každý, kdo chce v této situaci pomáhat, zaslouží velké poděkování," vzkazuje za policisty mluvčí Lenka Krausová. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Paní Michaele a jejím kolegům patří obrovské poděkování za to ,že si na rozdíl od jiných, včetně vlády vzpoměly na řidiče a dokonce pro ně něco zdarma udělali a nechovají se tak podle jako policisté, kteří je zadržují v mnohakilometrových kolonách na hranicích nebo doktoři, když si rozebrali tu nejlepší ochranu a ordinují jen přes telefon. Odkládání všech operací je zřejmě součástí Hypokratovy přísahy. Doprava je krev každé země a řidiči jsou krvinky bez kterých nejde žít.

    Vloženo 27.3.2020 11:50:05

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace