Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Poznáváte muže na fotografii? Policie pátrá po jeho totožnosti

TÁBOR - Policisté žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže mladšího věku. Jeho fotografii se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení tohoto muže by zásadně přispělo k objasnění skutku. Dle dosud provedeného šetření tento muž jezdí osobním automobilem BMW, řady 5, stříbrné barvy, s registrační značkou cizího státu. Je doprovázen ještě dalším mužem a pohybují se zřejmě nejen na Táborsku.

 

Dle zjištěných poznatků se jedná o muže ve věku 25 – 30 let, štíhlé, sportovní, asi 190 cm vysoké postavy. Je snědší pleti, má kratší černé vlasy, protáhlý obličej a vystouplé lícní kosti. Oblečen byl do světlé košile, šedého saka, tmavých společenských kalhot a hnědých polobotek. Hovořil lámanou angličtinou, k domluvení se nabízel i němčinu, francouzštinu či ruštinu.

Policie vyzývá muže z fotografie, aby byl tak laskav a přihlásil se policistům Obvodního oddělení PČR Tábor na telefonní lince 974 238 700 nebo přímo na služebně v Divadelní ulici č. 212 v Táboře.

Zároveň žádáme každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, setkal se s ním, byl jím osloven, případně měl další poznatky k jeho totožnosti, aby tyto informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Bez buřinky 

    Reagovat

     

    PAN TAU ??

    Vloženo 20.3.2020 17:55:48

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace