Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

  Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

 • Brémští muzikanti aneb po dobrém do Brém

  Úterý 18.2 17:00 - Klub pod kinem, Vyšší Brod

  Pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Člen jihočeského krajského výboru ČSSD M. Joch: Kraj vysílá Zimolu. Jaký bude další scénář?

Předseda městské organizace ČSSD v Českých Budějovicích Miroslav Joch.

Předseda městské organizace ČSSD v Českých Budějovicích Miroslav Joch.

Je to jasné. Zvolení Zemana prezidentem - proto jsem volil a podporoval Drahoše, spustilo vlnu zájemců o čelo ČSSD. Zeman teď vrátí svůj dluh Babišovi, že ho podpořil a nepostavil do prezidentské volby svého kandidáta. Babiš bude premiér bez ohledu na to, kolik Čapích hnízd se vynoří.


Vznikne vláda ANO, ČSSD a Okamurova SPD, Čapí hnízdo vyšumí. Vysvětlí se to jako to zmanipulovaná kauza, zaplacená od nás v Bruselu někým s dlouhými prsty. Třeba panem R. Úředník, který v Bruselu zpracovával zprávu OLAF, již není úředník, ale užívá si své prachy v Karibiku . Problém Čapí hnízdo není problém, protože v Německu takových dotačních akcí jsou desítky, možná stovky. Merkelová to v Německu nedopustí otevřít, to se raději uzavře OLAF.

A teď zpět k našim chlapcům z ČSSD. Proč je najednou tolik zájemců - spasitelů? No protože Zeman vyhrál a diktuje Babišovi, jak složit vládu. A Zeman tam chce ČSSD. Ví, že tím sociální demokracii úplně vyhladí. Kdo půjde za ČSSD do vlády? Přece členové nejužšího vedení strany! Jsou domluvení. Nominacemi na předsedu zvyšují svou cenu.

Pak budou státnicky ubírat a spokojí se s prvním či řadovým místopředsedou. Do toho přijede Miloš Zeman na sjezd. Poví všem, jak ČSSD miluje a že musí strana povstat z popela. Veřejně podpoří Chovance, Zimolu a spol. a bude záležet na poměru těch správných delegátů sjezdu.

Teď to převedl Jiří Zimola na krajské konferenci, kde si přes spřízněné okresy pečlivě pohlídal, aby přijeli ti správní delegáti. Až bude Chovanec zvolen předsedou, Zimola státnicky ustoupí a spokojí se s místopředsedou. Pak již nebude nic bránit zahájit jednání o vládě s ANO. OLAF zapomenut. Spasitelé strany u koryt.

Strana, která dostala ve volbách od občanů takové vysvědčení jako ČSSD, s 15 poslanci ve sněmovně, si má svou rehabilitaci odpracovat v opozici, ne se rvát do vlády. Teď už jen zbývá čekat, zda se splní předpověď, že ČSSD bude kvůli svým finančním potížím do roka v konkurzu.

Diskuse k článku - 21 příspěvků
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  ČSSD a ODS by se mely vzít za ruku a odkracet do zapomnění.

  Vloženo 30.1.2018 14:44:32

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • Zimolík 

  Reagovat

   

  V tom umí chodit. Viz. penězovod z Jihotransu. Jestli ho bude členská základna volit, pak je konec - můžete se přejmenovat na Posluhovatelskou partaj provinčním mafiánům (PPPM).

  Vloženo 30.1.2018 09:11:09

 • občan 

  Reagovat

   

  Pane Jochu nedejte se. Zastáváte se slušných lidí a pravdy. Aby tyto pojmy vůbec lidé do budoucna znali. A věděli, co v praktickém! životě znamenají!!!
  Já nevěřím ani Zimolovi, natož Chovancovi atd. Už nemáte cestu zpět.

  Vloženo 29.1.2018 20:14:21

 • oči rebela 

  Reagovat

   

  Miroslave J,snad jste neočekával,že si Zimola pozve na kraj.konferenci rebely,kteří chtějí změnit jejich "jízdní řád" ve propěch strany. Spasitelovi nejde o stranu,ale aby se vrátil na post ve vrcholové funkci Víte kolik chybí financí ze ztráty hejtmanství , v různých dozorčích radách a správních radách, organizacích?: Renaissancea.s.,Nadace Jč,cyklostesky, Teplospol,Asociace krajů,Jč. vědecko-technický park Jč.Silva Nortica,Výbor pro veřejné záležitosti,Výbor pro veřejnou správu a region.rozvoj,, Česká pošta.Sdružení pohranič.obcí, Lipno olympijské, Jč. L e t i š t ě .. J č .n e m o c n i c e a kamarádi dosazení na předsednictvo Jč.nemocnic s nehoráznými odměnami , což byl hlavní důvod krachu hejtmana, ostrouhali/ale vícehejtmanka kryla záda./,Zástupné téma na všechny problémy si účelově vybral "chaloupku na Lipně ",na kterou si vydělal mimo funkce hejtmana ve shora uvedených postech ..Domníváte se,p.Joch,že by se měl tento geniální člověk živit p r a c í ??Jazyk český a dějepis nevynáší jako způsob obživy

  Vloženo 29.1.2018 19:25:43

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Již druhé volby v pořadí po sobě ukázaly, že úspěšní nemohou být politici, kteří vedou negativní kampaň (antibabiš, antizeman), a žádný program nepřinášejí nebo ho nechtějí vůbec realizovat.

  Vloženo 29.1.2018 18:01:16

« Novější příspěvky 1 2 3  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace