Řidič se svým Audi skončil v rybníku. Podařilo se mu vylézt oknem - Jižní Čechy Teď!
23. 5. 2026 9:12

Řidič se svým Audi skončil v rybníku. Podařilo se mu vylézt oknem

Řidič se svým Audi skončil v rybníku. Podařilo se mu vylézt oknem
Řidič se svým Audi skončil v rybníku. Podařilo se mu vylézt oknem
Zobrazit galerii (4)
Řidič se svým Audi skončil v rybníku. Podařilo se mu vylézt oknem

PÍSTINA – Jindřichohradečtí hasiči vytahovali v pátek 22. května z rybníku u Pístiny na Jindřichohradecku z rybníku vůz Audi. Jeho řidič nezvládl řízení a skončil s autem ve vodě zhruba dvacet metrů od břehu. Naštěstí stačil vylézt okénkem před potopením auta. Doplaval na břeh a zavolal o pomoc. 





Víc z dramatické události uvádí mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů: „My jsme vůz, který koukal z vody pouze částí zadní kapoty, vytáhli na břeh. Při nehodě ani během našeho zásahu nevytekly z auta provozní kapaliny, životní prostředí tak ohroženo nebylo. Řidiče odvezla záchranná služba. Jak se řidič mohl s autem dostat až dvacet metrů od břehu, to šetří policisté.“

Libuše Kolářová
Libuše Kolářová

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.