Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Setkání čtenářského klubu proběhlo naposledy ve staré knihovně

PÍSEK – Ve čtvrtek 25. dubna proběhlo historicky poslední setkání návštěvníků čtenářského klubu ve staré knihovně v Písku. Už teď se všichni těší na nové prostory. Nově zrekonstruovaná knihovna na Alšově náměstí nabídne příjemnější prostředí nejen čtenářskému klubu a lidé se tak budou moci nadále scházet nad společnou knihou. Čtenářský klub bude probíhat tentokrát v oddělení beletrie.


Organizátorka klubu Hana Manková k tomu řekla: „Máme v nové budově zákoutí s jazykovou učebnou. Ta bude svou atmosférou ideální pro takové komorní akce, jako je právě setkání čtenářského klubu. V případě většího zájmu můžeme použít krásný multifunkční sál." Přípravy nové knihovny vrcholí. „Já jen doufám, že při slavnostním otevření nové knihovny budou lidé ohromeni prostorem a možná si ani nevšimnou, že v některých místech chybí knihy, nebo dokonce i celé regály. Bohužel přes všechny sliby je firma nedodala v čas," prozrazuje Štěpánka Činátlová.

Více přinesou tištěné Písecké postřehy, které vyjdou výjimečně ve čtvrtek 2. května. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace