Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Aprílový fór: Poslanec Rozner přestoupil k lidovcům!

Miloslav Rozner, jihočeský poslanec sněmovny z Týna nad Vltavou.

Miloslav Rozner, jihočeský poslanec sněmovny z Týna nad Vltavou.

JIŽNÍ ČECHY - V prvních minutách prvního dubnového dne se v mailové poště médií objevila zpráva, že jihočeský poslanec SPD Miloslav Rozner opouští svého lídra Tomia Okamuru, protože dostal nabídku kandidovat v květnu 2019 do europarlamentu za lidovce. Iniciátorem přestupu má být podle tiskové zprávy europoslanec za KDU-ČSL Tomáš Zdechovský - a to proto, že vždycky patřil k obdivovatelům kapely Argema, které dělal Miloslav Rozner manažera. Podle tiskové zprávy se měli shodnout, že program obou stran má společné cíle hlavně v oblasti kultury.

 

„Není pochyb, že jsem výrazným poslancem, lidé mě znají, proto si možná myslím, že budu mít u lidovců větší šanci uspět,“ cituje tisková zpráva Roznera, který se prý domnívá, že v SPD a v českém parlamentu zastává jen pseudofunkce. Proto by dle svých slov rád více zamakal, protože kultura podle něho velmi upadá nejen v České republice, ale právě i v Evropském parlamentu.

Zní to zajímavě, až na to, že samotný poslanec Miloslav Rozner, oslovený hned po ránu, vzkazuje: Je to apríl. (Moderně by se řeklo - hoax...) Jak se ho podařilo dostat i na web europoslance Zdechovského www.zdechovsky.eu, to je aprílová záhada...

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Hi 

  Reagovat

   

  30 případů M.Z - studna.V hl. roli M.R.

  Vloženo 3.4.2018 09:21:05

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  A takový exministr Hrman ofiko přestoupil do Sudetonemeckého landsmanšaftu a to ještě nebyl apríl.

  Vloženo 1.4.2018 13:04:43

  • ČJ 

   Reagovat

    

   Naučte se psát česky, Vy "vlastenče".

   Vloženo 2.4.2018 22:47:18

  • Mr. MUMK 

   Reagovat

    

   Pořád se voliči SPD bojí víc diktátu z češtiny než diktátu z Bruselu? :)

   Vloženo 3.4.2018 21:56:27

 • kk 

  Reagovat

   

  Fórem hlavně je, že tento člověk vůbec může být vůbec poslancem. Jedna normální věta, ani holá, z něj nevyleze. Iq snad nezměřitelné.

  Vloženo 1.4.2018 12:47:27

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace