Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

V Soběslavi se v neděli koná první veřejné bruslení po rekonstrukci stadionu

 Autor: Eva Výborná

    Autor: Eva Výborná

SOBĚSLAV – Rozsáhlá rekonstrukce soběslavského zimního stadionu je hotová. Zbývá pouze doladit detaily. Především byla provedená tepelná izolace haly, aby nedocházelo k nežádoucímu teplotnímu ovlivňování. Ledová plocha již je v provozu pro hokejisty a krasobruslaře. Pro veřejnost se brána zimního stadionu otevře v neděli 8. září. Pravidelné veřejné bruslení pak bude probíhat každou neděli od 14 do 15.45 hodin.

Soběslavský zimní stadionu byl postaven v roce 1974 a o pět let později byl zastřešen. Víc z historie i o současné přestavbě přinese středeční Týdeník Táborsko. Slovo dostane i pamětník.

Oficiální slavnost otevření po rekonstrukci se plánuje na 26. říjen, kdy se odehraje utkání Old Boys Soběslav s výběrem bývalých reprezentantů České republiky v rámci oslav 90 let existence soběslavského hokeje. Účast přislíbila řada významných jmen české hokejové historie. Mezi nimi hráči, kteří svou hokejovou kariéru v Soběslavi začínali, jako Jiří Lála, Roman Božek či Radek Bělohlav.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace