Ve Strakonicích začalo za jízdy hořet auto. Pak se ozval výbuch - Jižní Čechy Teď!
před 1 hodinou

Ve Strakonicích začalo za jízdy hořet auto. Pak se ozval výbuch

STRAKONICE – Osobní auto hořelo v úterý 23. června večer v Písecké ulici ve Strakonicích. Osádka stihla včas utéct. Dopravu na frekventované ulici řídili během zásahu hasičů strážníci městské policie.





„Oznámení o hořícím automobilu přijala městská policie v 18.26 hodin s tím, že na místě již došlo k explozi.Řidič uvedl, že jakmile auto začalo za jízdy silně doutnat, okamžitě ho odstavil u krajnice a se spolujezdcem z vozidla utekli do bezpečné vzdálenosti,“ popsal velitel Městské policie Strakonice Milan Michálek.

Strážníci usměrňovali provoz na vytížené komunikaci během zásahu hasičů až do příjezdu policie, která si celou událost převzala k dalšímu šetření. Jak dodal velitel městské policie, vozidlo provozuje pražská společnost, jejíž dva zaměstnanci v něm cestovali.

 

 

 

Monika Prokýšková
Monika Prokýšková

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.