Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Zloděj si vyhlédl reproduktory za 36 tisíc

SOBĚSLAV - Polistié pátrají po zloději, který zřejmě někdy v době mezi desátou hodinou večer ve svátek 8. května a čtvrtou hodinou ranní následujícího dne vnikl na pozemek jednoho z domů na třídě Dr. Edvarda Beneše na jižním okraji Soběslavi. Zpod dřevěného přístřešku ukradl uložené hudební reproduktory značky Beyma, celkem osm kusů typu WL4Fe/N, čtyři kusy typu 6MI100 a rovněž čtyři kusy typu LW30. Majiteli způsobil škodu ve výši bezmála 36 000 korun.

Nakládka lupu musela zloději chvíli trvat, proto policisté uvítají jak informace k podezřelému dění v ulici, tak k případné nabídce prodeje těchto reproduktorů. Policisty lze kontaktovat na obvodním oddělení v Palackého ulici v Soběslavi či na telefonní lince 974 238 740.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace