Adam Vyskočil se chystá zpět do závodního sedla
Zobrazit galerii
(2)
PÍSEK – Loňský vicemistr České republiky v kategorii mini GP open Adam Vyskočil se připravuje na blížící se novou sezonu. Písecký talent má v plánu v letošním ročníku odjet stejné závody jako loni. Chystá se také více potrénovat na větší motorce, a to jak v Česku, tak i na zahraničních tratích. Vše bude záležet na pandemické situaci. První závod českého šampionátu se měl konat na domácím Hradišti. Kvůli koronaviru bylo klání zrušeno a tak by měl Talent roku 2019 vstoupit do sezony závodem na Slovensku. V loňské sezoně Adam předčil mnohem starší a zkušenější jezdce a v co nejlepší výsledky doufá i letos. V motoristickém sportu jsou jedním z nejdůležitějších faktorů finance, které se zejména v této době neshánějí lehce. ,,S městem nemůžeme nějak najít společnou řeč a dodneška jsme nedostali ani korunu. Máme v plánu letos zažádat na městě ještě v jednom dotačním programu, pokud ani tam neuspějeme, pak už vzdám veškeré mé snahy žádat u města,“ vysvětluje otec mladého jezdce Michael Vyskočil s tím, že by se snad mohli dočkat pomoci od kraje.
Rozhovor s Michaelem Vyskočilem a jeho synem Adamem najdete v aktuálním vydání Píseckých postřehů.

Diskuse k článku