Adéla Záhorová zahájila letošní sezonu ve Vídni
Přes zimu si mladá Milevšťanda vyzkoušela i několik halových závodů, které byly vzhledem k pandemii v hodně netradičních podmínkách za výrazných omezení. Přesto si účast na nich pochvaluje. „Bylo opravdu super, že se závody mohly alespoň za nějakých přísných opatření konat. Nemůžu říct, že by mě na tom něco vyloženě obtěžovalo. Že musí člověk pořád podstupovat testy na covid, už je taková komplikace navíc, ale bohužel to teď bez toho nejde,“ říká s tím, že do haly také nemohl nikdo kromě vybraných závodníků a trenérů, takže byla atmosféra na závodech trochu komornější. „Největším problémem byla ovšem samotná příprava na sezonu,“ nechala se slyšet na prahu nového závodního ročníku.
V pokračování povídání Adéla Záhorová prozradí, jak hodnotí mítink ve Vídni, co ji na úvod sezony trochu trápilo, nebo proč se rozhodla hostovat v pražském Olympu. Už ve středečním vydání!

Diskuse k článku