Agresivní mladík napadl strážníky městské policie
MILEVSKO - V pátek 26. srpna večer napadl mladík v Milevsku hlídku městské policie. Městská policie hlídkovala u posvícenského koncertu v parku Bažantnice.
Mladý muž se posilnil alkoholem a hlídku začal napadat nejdřív slovně. Potom se jednoho ze strážníků pokusil napadnout i fyzicky. Strážníkovi se ale podařilo úder vykrýt a společně s kolegou pak agresora spoutali. Mladík byl stále agresivní a odmítal spolupracovat, dokonce hlídce vyhrožoval. Řešení případu převzali písečtí policisté. Muž má kriminální minulost a je podezřelý ze spáchání násilí vůči úřední osobě, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.


Diskuse k článku