Agresor napadl policistu
PROTIVÍN – V úterý 29. července v noci vyjela hlídka protivínských policistů do bytu, kam je přivolalo tísňové volání. V bytě došlo ke rvačce a policisté tak chtěli dalšímu násilí zabránit. Jeden z aktérů bitky ale na zásah reagoval urážkami a dokonce jednoho z členů hlídky napadl. Díky kolegovi, který útočníka zneškodnil, nebyl policista zraněn. Případ násilí proti úřední osobě si převzali písečtí kriminalisté poté, co agresor vystřízlivěl. Po výsleších bylo zahájeno trestní řízení.


Diskuse k článku